S* C** E******* O** S******* R*********** L**** I**** C****** A***
PetentI************ T********* D* M**** H********
IntimatAdmite excepţia necompetenţei teritoriale. Declină în favoarea Judecăriei Hunedoara.Cu recurs de la pronunţare.
Amână judecarea cauzei la 11 noiembrie 2009, pentru când se repetă procedura de citare cu intimatul iar pentru prezentarea martorilor se vor emite mandate de aducere .
Amână cauza.
Amână cauza pentru când se va repeta procedura de citare cu intimatul şi martorul Schneider Marius Mihai.
Emite mandate de aducere martorilor Leonti Ioan Viorel şi Schneider Marius Mihai cu avertisment amendă 300 lei în caz de neprezentare. Amână judecarea cauzei la 02 septembrie 2009, pentru când se repetă procedura de citare cu martorii şi cu intimatul
Amână cauza la 22 iulie 2009, pentru când se repetă procedura de citare cu intimatul şi se vor cita martorii Leonti Ioan Viorel şi Schneider Marius Mihai la domiciliile indicate.
Amână cauza la 24 iunie 2009, pentru când se repetă procedura de citare cu părţile