Dosar 6163/176/2007 din 17.03.2009

pretenţii


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 6163/176/2007
Data dosar:
17.03.2009
Instanta:
Tribunalul Alba
Departament:
SECŢIA A II-A CIVILĂ, DE CONTENCIOS ADMINISTRATIV, FISCAL ŞI DE INSOLVENŢĂ
Obiect:
pretenţii
Categorie:
Litigii cu profesionistii
Stadiu proces:
Recurs

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 01.10.2009 la ora 8:30

    Complet: RECURSURI 2
  • Soluţionare

    Admis recursul reclamantei. Modifică în tot sentinţa. Admis în parte acţiunea pentru suma de 2088,97 lei.

  • Sedinta din data de 03.09.2009 la ora 8:30

    Complet: RECURSURI 2
  • Amânat

    Amână cauza la data de 1.10.2009 conform Hotărârii Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Alba din data de 31.08.2009.

  • Sedinta din data de 18.06.2009 la ora 8:30

    Complet: RECURSURI 2
  • Amânat

    Amână cauza la data de 3.09.2009 pt. a se reveni cu citarea pârâtei S* V**** S** iar recurenta să depună actele solicitate de instanţă.

  • Sedinta din data de 04.06.2009 la ora 8:30

    Complet: RECURSURI 2
  • Amânat

    Amânat cauza la data de 18.06.2009 în vederea îndeplinirii procedurii de citare cu reclamanta recurentă şi pentru ca reclamanta să depună la dosar dovada împuternicirii de reprezentare a domnului avocat Miriştean Mircea să-i reprezinte interesele, acte din care să rezulte că pârâtul C**** V***** a avut calitatea de prepus al intimatei S* V**** S** la 29.12.2005,data producerii accidentului de circulaţie şi acte din care să rezulte că autoturismul a fost reparat,certificat constatator emis de ORC de pe lângă Tribunalul Alba privind pe intimata S* V**** S** în vedere identificării sediului acesteia

  • Sedinta din data de 21.05.2009 la ora 8:30

    Complet: RECURSURI 2
  • Amânat

    Amânat cauza la data de 04.06.2009 pentru când : Se va emite o adresă reclamantei prin care i se solicită să depună la dosar dovada împuternicirii de reprezentare a domnului avocat Miriştean Mircea să-i reprezinte interesele, să depună acte din care să rezulte că pârâtul C**** V***** a avut calitatea de prepus al intimatei S* V**** S** la 29.12.2005,data producerii accidentului de circulaţie şi acte din care să rezulte că autoturismul a fost reparat. Se va emite o adresă la Oficiul Registrului Comerţului de pe lângă Tribunalul Alba să depună la dosar certificatul constatator al intimatei S* V**** S** în vedere identificării sediului acesteia. Se va emite o adresă intimatei SC Omniasig SA - Sucursala Alba pentru a pune la dispoziţia instanţei acte din dosarul de daune întocmit la cererea reclamantei recurente. Se vor cita părţile,intimata S* V**** S** Alba prin afişare la uşa instanţei.

  • Sedinta din data de 23.04.2009 la ora 8:30

    Complet: RECURSURI 2
  • Amânat

    Amânat cauza la data de 21.05.2009 pentru când se vor cita intimaţii C**** V***** şi S* V**** S** Alba cu un ex. din motivele de recurs, iar recurenta se va cita cu un exemplar din întâmpinarea formulată de SC Omniasig S.A. Sucursala Alba.

Flux dosar


Actualizare GRPD