N** E**** ( F**** L** G******* Ş* S****** ,** L* D*** 1**********
CondamnatRespinge ca ramasa fara obiect cererea. In baza art. 192 alin. 3 C.pr.p. cheltuielile judiciare raman in sarcina statului. Cu recurs in 10 zile de la pronuntare.
Potrivit Hotărârii Adunării Generale a Judecătorilor din raza Curţii de Apel Ploieşti din data de 31.08.2009 şi în solidaritate cu ceilalţi judecători, D I S P U N E : Amânarea judecăţii cauzei la data de 21 octombrie 2009. Pronunţată in şedinţă publică , azi , 16 septembrie 2009.
Faţă de cererea condamnatei, pentru a da posibilitatea acesteia să achite amenda penală; D I S PU N E : Amânarea judecăţii cauzei la data de 16 septembrie 2009, in cunostinţa condamnatei.
Faţă de lipsa condamnatei, Constatând necesare relaţii de la Administratia Finanţelor Publice Vălenii de Munte,