R***** C******
ReclamantL****** C*****
PârâtL****** M****
PârâtC***** M******
PârâtAdmite excepţia de perimare. Constată perimată cererea formulată de reclamanta R***** C****** în contradictoriu cu pârâţii L****** C*****, L****** M**** şi C***** M******. Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 17.10.2011.
Amână judecarea cauzei la data de 17.10.2011 pentru procedură nelegal îndeplinită cu reclamanta R***** C****** şi pârâţii L****** M**** şi L****** C*****, sens în care se reia procedura de citare cu părţile, cf. disp. art. 85 - 100 Cod proc. civ. Se vor cita reclamanta R***** C****** şi pârâţii L****** M**** şi pârâtului L****** C***** şi prin afişare la uşa instanţei. Cu recurs, odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 19 Septembrie 2011.
În temeiul disp.art. 242 pct. 2 Cod proc. civ. suspendă judecata cauzei pentru lipsa nejustificată a părţilor. Cu recurs pe toată durata suspendării cursului judecării procesului. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 28.06.2010.
Amână judecarea cauzei la data de 28.06.2010 pentru procedură nelegal îndeplinită cu pârâta C***** M******. Se reia procedura de citare cu părţile, cf. disp.art. 85 - 100 Cod proc. civ. Cu recurs, o dată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 07 Iunie 2010.
În temeiul disp.art. 242 alin.1 pct. 2 Cod proc. civ. suspendă judecata cauzei pentru lipsa nejustificată a părţilor. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării cursului judecăţii. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 19.04.2010.
În temeiul disp. art.242 alin.1 pct.2 Cod procedură civilă suspendă judecata cauzei pentru lipsa nejustificată a părţilor. Cu recurs pe durata suspendării cursului judecăţii. Pronunţată în şedinţă publică, azi 08.02.2010.
Pentru a da posibilitatea părţilor să stingă litigiului pe cale amiabilă, amână judecarea cauzei la data de 08.02.2010 Se reia procedura de citare cu pârâta lipsă, conform disp. art. 85-100 Cod procedură civilă. Cu recurs, odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 11.01.2010
Pentru a da posibilitatea părţilor să stingă litigiului pe cale amiabilă, amână judecarea cauzei la data de 11.01.2009. Se reia procedura de citare cu pârâta lipsă, conform disp. art. 85-100 Cod procedură civilă. Cu recurs, o dată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 30 Noiembrie 2009
În temeiul disp.art. 242 pct. 2 Cod proc. civ. suspendă judecata cauzei pentru lipsa nejustificată a părţilor. Cu drept de recurs. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 16.03.2009.
Pentru a da posibilitatea părţilor să stingă litigiul pe cale amiabilă, amână judecarea cauzei la data de 16.03.2009. Pune în vedere reclamantei să depună la dosar adeverinţa de reconstituire a dreptului de proprietate pentru suprafaţa de 660 m.p., teren curţi construcţii situat în Comuna Călineşti, Sat. Ciocăneşti, Judeţul Argeş, actele care au stat la baza reconstituirii dreptului de proprietate şi adeverinţă de rol privind imobilele construcţii ce se solicită a fi introduse la masa partajabilă. Cu recurs, o dată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 16 Februarie 2009.