G****** G******* F********
Recurent ReclamantS***** D*****
Recurent ReclamantI**** V*****
Recurent ReclamantO**** M*****
Recurent ReclamantN******** C******* N***** A***
Recurent ReclamantRespinge recursul ca nefondat Irevocabilă.
pentru a da posibilitatea apărătorului intimatei-pârâte să depună la dosar concluzii scrise.
În baza disp.art. 165 Cod pr.civilă ,admite cererea pentru lipsă de apărare formulată de recurenţii-reclamanţi Radu Cristian şi Pascariu Constantin, apreciind că este primul termen la care aceştia au fost citaţi la domiciliul lor , întrucât avocat Preună Oana Mădălina nu le mei reprezintă interesele.
constatând lipsa de procedură cu recurenţii -reclamanţi întrucât avocat Prună Oana Mădălina nu are mandat de reprezentare pentru aceştia, amână judecarea cauzei la 17.11.2009.
Amână judecarea cauzei la data de 6 octombrie 2009 sala 4 având în vedere Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din circumscripţia Curţii de Apel Ploieşti din data de 31 august 2009 prin care s-a hotărât restrângerea activităţii judiciare, cu excepţia cauzelor privind plasamentul de urgenţă al minorilor şi cele privind măsurile preventive.