A******** D* P********** Ş***** C** M*** N** 1**
ReclamantA******** A*****
PârâtAdmite sesizarea. Constată perimarea. Cu recurs în 5 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 04.04.2011.
In baza art.155/1 Cod procedura civila suspenda judecarea actiunii in pretentii civile formulata de catre reclamanta ASOCIATI ADE PROPRIETARI STEFAN CEL MARE NR.120BACAU in contradictoriu cu piritul A******** A*****, deoarece, desi i s-a pus in vedere la termenul din 14.12.2009, reclamanta nu a depus inscrisurile doveditoare in sustinerea actiunii, respectiv copie de pe lista de plata, calculul penalitatilor si procesul verbal al Hotaririi Adunarii Generale. Cu recurs de la comunicare, pe timpul cit dureaza suspendarea cursului judecarii cauzei. Pronuntata in sedinta publica, astazi 01.02.2010.
TERMEN : 01.02.2010
Trimite cauza judecatorului delegat cu repartizarea aleatorie a cauzelor.
Amână cauza la data de 05.11.2009 ora 13 C25 având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor de la Judecătoria Bacău din data de 18.09.2009.
Trimite cauza la judecătorul delegat cu repartiţia aleatorie a cauzelor pentru a stabili complet ce soluţionează litigii civile. Pronunţată în şedinţa publică de la 17 Iunie 2009.