A******* N******
ContestatorT******** M**** - V*******
ContestatorB***** E*********** J*********** M***** M*****
IntimatZ******* F*****
IntimatZ******* M******* G*********
IntimatAdmite contestaţia la executare. Obligă pe executorul judecătoresc Mustea Marcel să procedeze la întocmirea actelor de executare silită în dosarul de executare nr. 373/2008, în conformitate cu decizia nr. 976/28.04.2009 a tribunalului Suceava - secţia civilă. Cu recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 9.03.2010.
Rectifică citativul , în sensul că se va cita în calitate de intimat B***** E*********** J*********** M***** M***** în loc de Biroul Executorului Judecătoresc Ţugui Cezar, cu copie de pe cerere şi acţiune .
Având în vedere că Ţugui Cezar nu mai are calitatea de executor judecătoresc,
Pentru a da posibilitatea contestatorilor să ia cunoştinţă de conţinutul întâmpinării formulate de intimaţi şi care a fost depusă la dosar la termenul de astăzi,