S* S******* P****** S**
ReclamantB**** C********* R***** S*
PârâtAdmite cererea. Obligă pârâta să anuleze incidentele de plată privind CEC-ul seria RNCB1BB nr. 0271988 emis la data de 16.11.2009 privind suma de 1.547 lei, beneficiar fiind S.C. "PAPS" S.R.L. şi cecul barat RNCB1BB nr. 0271987 emis la data de 26.11.2009 privind suma de 1.957,55 lei, beneficiar fiind S.C. "NEXXON" S.R.L. şi să ridice interdicţia bancară aplicată. Cu drept de apel.
Amână pronunţarea la data de 08 martie 2010.
Pune în vedere pârâtei prin reprezentant ca la termenul viitor de judecată să depună la dosar răspunsul la întrebările cuprinse în interogatoriul reclamantei.
În vederea administrării probei cu interogatoriul pârâtei
Pentru a da posibilitatea apărătorului reclamantei să se adreseze instituţiei bancare în vederea obţinerii de relaţii
Având în vedere necesitatea achitării de către reclamantă a taxei judiciare de timbru şi a timbrului judiciar aferente cererii de completare a acţiunii depusă la acest termen de judecată, În vederea comunicării către pârâta a duplicatului cererii de completare a acţiunii