Dosar 811/288/2009 din 07.08.2009

acţiune în constatare hotarare care tine loc de act autentic + cerere repunere in termenul de recurs


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 811/288/2009
Data dosar:
07.08.2009
Instanta:
Curtea de Apel Pitești
Departament:
Secţia I civilă
Obiect:
acţiune în constatare hotarare care tine loc de act autentic + cerere repunere in termenul de recurs
Categorie:
Civil
Stadiu proces:
Recurs

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 30.05.2011 la ora 08:30

    Complet: Civil - Amânări Termene - LUNI
  • Perimat

    Constată perimate recursurile. Irevocabilă. Pronunţată în şedinţă publică azi, 30 mai 2011.

  • Sedinta din data de 08.02.2010 la ora 08:30

    Complet: Civil - Amânări Termene
  • Amână cauza

    În baza disp.art.155 1 Cod procedură civilă, suspendă prezenta cauză, pentru culpa recurentei-reclamante SC”Mecanexin Serv”SA Târgu Jiu, de a nu depune la dosar adresa corectă unde îşi are sediul recurenta-pârâtă în vederea îndepliniri proceduri de citare cu aceasta. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 08 februarie 2010, la Curtea de Apel Piteşti – Secţia civilă, pentru cauze privind conflicte de muncă şi asigurări sociale şi pentru cauze cu minori şi de familie.

  • Sedinta din data de 18.01.2010 la ora 08:30

    Complet: Civil - Amânări Termene
  • Încheiere

    Amână judecarea cauzei la 08 februarie 2010, pentru a se emite adresă către recurenta-reclamantă SC”Mecanexin Serv”SA Târgu Jiu , în sensul de a preciza sediul corect al societăţii pârâte, sub sancţiunea prevăzută de dispoziţiile art. 1551 Cod procedură civilă. Se revine cu citaţie către recurenta-reclamantă SC”Mecanexin Serv”SA Târgu Jiu , cu menţiunea de a preciza sediul corect al societăţii pârâte, sub sancţiunea prevăzută de dispoziţiile art. 1551 Cod procedură civilă. Se revine cu citaţie către recurenta-pârâtă SC”Ralucom”SA Tg.Jiu atât la sediul precizat de aceasta pe tot parcursul procesului inclusiv prin cererea de recurs, cât şi la uşa instanţei, conform dispoziţiilor art.952 Cod procedură civilă. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 18 Ianuarie 2010, la Curtea de Apel Piteşti – Secţia civilă, pentru cauze privind conflicte de muncă şi asigurări sociale şi pentru cauze cu minori şi de familie.

  • Sedinta din data de 23.11.2009 la ora 08:30

    Complet: C2-R/LM-AS
  • Încheiere

    Amână judecarea cauzei la 18 ianuarie 2010, pentru când se vor cita părţile. Recurenta-pârâtă SC„Ralucom”SA Târgu Jiu, se va cita la adresa menţionată în cererea depusă la dosar, la termenul anterior. Pronunţată în şedinţă publică, azi 23 noiembrie 2009, la Curtea de Apel Piteşti - Secţia civilă, pentru cauze privind conflicte de muncă şi asigurări sociale şi pentru cauze cu minori şi de familie.

  • Sedinta din data de 05.10.2009 la ora 08:30

    Complet: C2-R/LM-AS
  • Încheiere

    Amână judecarea cauzei la 23 noiembrie 2009, pentru când se vor cita părţile. Recurenta-pârâtă SC„Ralucom”SA Târgu Jiu, se va cita la adresa menţionată în cererea pentru lipsă de apărare depusă la dosar, la acest termen de judecată. Pronunţată în şedinţă publică, azi 05 octombrie 2009, la Curtea de Apel Piteşti - Secţia civilă, pentru cauze privind conflicte de muncă şi asigurări sociale şi pentru cauze cu minori şi de familie.

Flux dosar


Actualizare GRPD