S* C**** G*** S*
CreditorS* A***** U*** C****** S**
DebitorRespinge exceptia de necompetenta teritoriala .Admite cererea.Someaza debitoarea sa plateasca creditoarei sumele de 4000 lei c./val. marfa si 354,84 lei dobanda calculata pana la 31.07.2009 in termen de 20 de zile de la data ramânerii definitive a prezentei hotarari .Obliga debitoarea la 39,3 lei , cheltuieli de judecata catre creditoare .Cu drept de cerere in anulare in termen de 10 zile de la comunicare .Pronuntata in sedinta publica , azi 11.11.2009.
Avand in vedere prevederile Hotararii Generale a judecatorilor din cadrul Curtii de Apel Ploiesti din data de 31.08.2009 , sub forma restrangerii activitatii , amana judecarea cauzei .
Faţă de lipsa de procedură cu debitoarea şi pentru a se lua cunoştinţă de conţinutul întâmpinării depusă de către aceasta va amâna judecata.Va dispune repartizarea ciclică a dosarului, având în vedere că acesta a primit termen în perioada vacanţei .