Dosar 917/220/2009 din 07.08.2009

plângere contravetionala


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 917/220/2009
Data dosar:
07.08.2009
Instanta:
Judecătoria Deta
Departament:
JUDECATORIA DETA
Obiect:
plângere contravetionala
Categorie:
Civil
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 10.02.2010 la ora 9:00

    Complet: C3 mixt
  • Respingerea plângerii

    Respinge ca neîntemeiată excepţia tardivităţii introducerii plângerii invocată de intimata AUTORITATEA NAŢIONALĂ PENTRU REGLEMENTAREA ŞI MONITORIZAREA ACHIZIŢIILOR PUBLICE Bucureşti. Respinge ca neîntemeiată plângerea formulată de petentul S******* D* P********* G***** în contradictoriu cu intimata AUTORITATEA NAŢIONALĂ PENTRU REGLEMENTAREA ŞI MONITORIZAREA ACHIZIŢIILOR PUBLICE Bucureşti împotriva procesului verbal de constatare a contravenţiilor seria AR nr. 00443/02.07.2009. Fără cheltuieli de judecată. Definitivă. Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare.

  • Sedinta din data de 08.02.2010 la ora 9:00

    Complet: C1 mixt
  • Încheiere

    Amână pronunţarea în vederea depunerii de concluzii scrise de către petentă.

  • Sedinta din data de 11.01.2010 la ora 9:00

    Complet: C1 mixt
  • Amânat

    Amânat în vederea revenirii cu adresă către petentă în atenţia directoprului spitalului.

  • Sedinta din data de 30.11.2009 la ora 9:00

    Complet: C1 mixt
  • Amânat

    Amânat în vederea solicitării părţilor să facă dovada comunicării şi respectiv datei primirii procesului verbal de contravenţie, iar petenta să precizeze care dintre cei doi avocaţi o reprezintă în această cauză.

  • Sedinta din data de 02.11.2009 la ora 9:00

    Complet: C1 mixt
  • Amânat

    Amânat în vederea comunicării întâmpinării şi setului de acte petentului pentru luare la cunoştinţă.

  • Sedinta din data de 28.09.2009 la ora 9:00

    Complet: C1 mixt
  • Amânat

    Amânat în vederea pregătirii apărării de către petent şi pentru citarea intimatei care nu a fost citată pentru acest termen, cu exemplarul doi al plângerii şi actelor însoţitoare şi cu menţiunea de a depune întâmpinare înainte cu 5 zile înainte de termenul fixat.

Flux dosar


Actualizare GRPD