T****** R*** M*****
Intimat ReclamantS* P***** S* A***
Intimat PârâtS*** M***** V*****
Intervenient în nume propriu IntervenientRespins excepţiile litispendenţei şi conexităţii. Respins acţiunea şi cererea de intervenţie
Respins cererea de repunere a cauzei pe rol.Admis excepţia lipsei interesului procesual al reclamantului şi al intervenientului şi în consecinţă respins acţiunea reclamantuluişi cererea de intervenţie în interes propriu.
Amânat judecata la data de 24 aprilie 2009 pentru studiu întâmpinare lşi pentru a se depune în probaţiunea copie certificată după Decizia nr. 1/CA din 09.02.2009 a SC Prebet SA Aiud.
Amânat judecata la data de 10 aprilie 2009 pentru a-i da posibilitatea pârâtei să-şi pregătească apărarea şi pentru a i se comunica un exemplar din completarea motivelor acţiunii şi din cererea de intervenţie în interes propriu formulată de intervenientul Stan Marius în calitatea sa de acţionar al SC Prebet SA