I********* N******* D* C******** D********* P***** B************ I* H*********** Ş********* A****
PetentC****** J******** D* F*** F****** A****
IntimatC****** P***** S********* D******** D* P********** P****** A***** T********** C******** P*** P*****
IntimatRespinge cererea. Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 02.02.2010.
Amână cauza la data de 02.02.2010, pentru când se citează petentul şi intimata C****** J******** D* F*** F****** A**** cu copii de pe înscrisurile depuse la dosar de reprezentantul intimatei Comisia Locală de Fond Funciar Călineşti. Cu recurs o dată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 15.12.2009
Admite cererea de amânare a cauzei formulată de reprezentantul intiamtei Comisia Locală de Fond Funciar Călinesti pentru imposibilitate de prezentare. Amână cauza la data de 15.12.2009, pentru când se citează părtile care nu au termen în cunoştinţă. Cu recurs o dată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 17 Noiembrie 2009.
Încuviinţează intimatei Comisia Locală de Fond Funciar Călinesti, proba cu înscrisuri. Pune în vedere Comisiei Locale de Fond Funciar Călinesti să depună la dosar actele care au stat la baza Hotărârii nr.812/11.12.2008 a Comisiei Judeţene de Fond Funciar Argeş Amână cauza la data de 17.11.2009, pentru când se citează părţile lipsă. Cu recurs o dată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 06 Octombrie 2009.
Amână judecarea cauzei la data de 06.10.2009, pentru când se citează părţile. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 08 Septembrie 2009.