M******** A*****
CondamnatIa act de retragerea cererii de întrerupere a executării pedepsei, formulata de petentul - condamnat M******** A*****, In temeiul art. 192 al. 2 C.p.p. obliga petentul condamnat la 150 lei cheltuielile judiciare către stat, din care 100 lei reprezentând onorariu pentru aparatorul desemnat din oficiu, ce va fi avansat din fondul Ministerului Justiţiei. Cu recurs in termen de 10 zile de la comunicare pentru petentul condamnat M******** A*****, in prezent deţinut in Penitenciarul Focşani. Pronunţata in şedinţa publica, azi, 12.05.2010
amana judecarea cauzei pentru lipsa de procedura cu petentul condamnat
Amână judecarea cauzei la data de 14.04.2010, pentru lipsa de procedura cu petentul condamnat, pentru cand acesta se va cita cu dispozitie de transfer din Penitenciarul Galati in Penitenciarul Focsani.
amana cauza in vederea angajarii unui aparator ales de catre petentul condamnat.
Amână judecarea cauzei la data de 10.03.2010, pentru lipsa de procedura cu petentul condamnat, pentru cand acesta se va cita cu dispozitie de transfer din Penitenciarul Codlea in Penitenciarul Focsani.
amana judecarea cauzei pentru lipsa condamnatului
amana judecarea cauzei pentru lipsa de procedura cu petentul.
Termen acordat pentru lipsa de procedura cu petentul condamnat.
Termen acordat avand in vedere lipsa de procedura cu petentul
Termen acordat avand in vedere continuarea formei de protest a corpului judecatoresc