C***** C**** I***
Lichidator administrativS* D*** N** S**
DebitorI***** S*** M***
CreditorD******* S*** M***
CreditorAdmite propunerea de inchidere a procedurii de insolventa.
pentru citarea creditorilor prin BPI, pentru discutarea asupra propunerii lichidatorului judiciar de închidere a procedurii falimentului.
pentru continuarea procedurii falimentului.
ia act de raportul întocmit de către lichidatorul judiciar şi pentru continuarea procedurii falimentului.
pentru continuarea procedurii falimentului stabileşte termen de judecată la data de 16.06.2011, iar pentru soluţionarea cererii de antrenare a răpunderii materiale a administratorilor fixează termen de judecată la data de 26.05.2011.
ia act de raport, respectiv de tabelul definitiv al creanţelor întocmite de către lichidatorul judiciar şi pentru continuarea procedurii falimentului.
de afişare a Raportului privind modul de îndceplinire a atribuţiilor şi a Tabelului preliminar al creanţelor la uşa instanţei şi continuarea procedurii falimentului potrivit calendarului.
de afişare a Raportului privind cauzele şi împrejurările care au dus la apariţia insolvenţei debitorului, la uşa instanţei şi continuarea procedurii falimentului potrivit calendarului.
Deschide procedura insolvenţei în formă simplificată.
în vederea emiterii unei adrese către lichidatorul administrativ cu menţiunea, să depună la dosar dovada dizolvării societăţii.