S* R***** T** S** P*** R*** L****
IntimatA**** D******* D**** B********
RecurentAdmite plângerea
Amână pronunţarea pentru 21.10.2011
Amână pronunţarea pentru 19.10.2011
pentru ca reclamanta să depună originalul ordinului de plată cu care a fost achitată expertiza
pentru comunicarea raportului de expertiză
Avându-se în vedere Hotărârea nr. 17/20.06.2011 a Colegiului de Conducere a Judecătoriei Botoşani, cauza fiind repartizată ciclic, urmează a fi înaintată spre soluţionare către completul de judecată C13, cu termen de judecată la 31.08.2011. Dispune a se emite adresă către expertul desemnat în cauză, cu atenţionarea amenzii în caz de neefectuare a expertizei precum şi către B.L.E. Botosani. Dispune a se emite adresă către petentă pentru a face dovada achitării onorariului pentru întocmirea lucrării.
.
Dispune a se emite adresă către expertul desemnat în cauză, cu atenţionarea amenzii în caz de neefectuare a expertizei precum şi către B.L.E. Botosani.
Dispune a se emite adresă către expertul desemnat în cauză, cu comunicarea obiectivelor pentru efectuarea expertizei precum şi către B.L.E. Botosani.
Dispune a se emite adresă către expertul desemnat în cauză, cu comunicarea obiectivelor pentru efectuarea expertizei precum şi către B.L.E. Botosani.
se desemneaza in cauza expert Bordianu caruia i se va emite adresa
acorda un termen pt. ca petenta sa depuna obiectivele pt. expertiza.
Întrucât întâmpinarea depusă la dosar de către intimată, este într-un singur exemplar, în temeiul art. 116 Cod procedură civilă raportat la art. 86 Cod procedură civilă se va comunica petentei, copia xerox a acesteia, pentru a lua la cunoştinţă de conţinut şi pentru a-şi exprima punctul de vedere faţă de aceasta, sens în care acordă un termen.