E* O* G** D********** S* T*******
IntimatP******* M*********** B***
RecurentAdmite plângerea formulată de petentul E.ON Gaz Distribuţie SA. Anulează procesul-verbal de contravenţie şi exonerează petentul de plata amenzii în cuantum de 10.000 lei.
Pentru a da posibilitatea părţilor să depună concluzii scrise, amână pronunţarea la data de 01.02.2011.
Acordă termen la data de 25.01.2011 pentru ca petenta să depună ordinul de detectare şi să prezinte spre vedere instanţei originalul registrului de evidenţă a datei înregistrării efective a remedierii.
Pentru ca mandatara intimatei să ia cunoştinţă de ordinele de serviciu depuse de mandatarul intimatei, acordă termen la data de 11.01.2011.
Pentru a da posibilitatea mandatarei intimatei de a lua la cunoştinţă de conţinutul înscrisurilor şi pentru a se reveni cu citarea martorului intimatei, acordă termen la data de 23.11.2010.
Acordă termen la data de 26.10.2010 pentru când intimata are termen în cunoştinţă prin mandatar. Pune în vedere mandatarului petentei să semneze originalul cererii introductive, şi să îşi certifice în conformitate cu originalul toate înscrisurile de la dosar, sub sancţiunea aplicării dispoziţiilor art.155 ind.1 Cod procedură civilă contestatoarea. Se citează martorul intimatei Gherman Ştefan.