C******** G*******
ReclamantC******** G******** c* d*** a*** l* s***** D***** S***
ReclamantC****** N******** A V******** M********
PârâtS* F**** S**** S* C******
Intervenient în numele altei persoaneRespinge acţiunea ca neîntemeiată. Ia act de cererea intervenientei SC Foraj Sonde SA de renunţare la intervenţia în interesul pârâtului. Cu recurs. Pronunţată în şedinţă publică, azi 06.07.2011.
faţă de cererea de amânare formulată de către pârâta Comisia Naţională a Valorilor Mobiliare prin consilier juridic de acordarea unui termen pentru a lua cunoştinţă de conţinutul înscrisurilor comunicate la acest termen, urmează a o încuviinţa în baza art. 96 cod procedură civilă, - faţă de cererea de amânare formulată de apărătorul intervenientei SC Foraje Sonde SA Craiova, de acordarea unui termen pentru imposibilitatea de prezentare, urmează a o încuviinţa în baza art. 156 cod procedură civilă
faţă de cererea de intervenţie formulată de SC Foraj Sonde SA Craiova, urmează a o admite în principiu, - pentru ca reclamantul să depună la dosar în exemplare suficiente pentru comunicare, răspunsul la întâmpinare şi la cererea de intervenţie în vederea comunicării pârâtei şi intervenientei, - în vederea comunicării către reclamant a înscrisurilor depuse la acest termen de către intervenientă,
Complet 5 Fond, ora 9:00.Detaşarea filelor 42-47 din dosarul cauzei, reprezentând un exemplar în plus al întâmpinării, şi comunicarea acestora către reclamantul C******** G*******. Amână cauza şi acordă termen la data de 6 aprilie 2011, Completul 5 Fond, ora 09:oo, sala E 23, cu citarea părţilor ce nu au termen în cunoştinţă, reclamantul cu copie a întâmpinării şi a înscrisurilor depuse la prezentul termen de judecată de către reprezentantul pârâtei, repartizarea cauzei la completul 5 fond realizându-se ciclic, urmare a hotărârii Colegiului de conducere al CAB, de desfiinţare a prezentului complet, 18 Fond. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 25.02.2011.