S* S********* F**** S**
Intimat ContestatorD******* G******* A F********* P****** T****
Recurent IntimatA************ F*************** C************ M******* D** C***** D******** G******* A F********* P****** A J******** T****
IntimatA****** N******** D* A*********** F****** P*** D*** T****
IntimatB**** R***** P***** D********* B********* S****** G******* S*
IntimatRESPINGE EXCEPTIILE . ADMITE CONTESTATIA LA EXECUTARE. CU CHELTUIELI DE JUDECATĂ.
Amână pronuntarea asupra fondului cu o săptămână.
Amână pronuntarea asupra fondului cu o săptămână.
Consideră necesar a se amâna cauza, pentru a se indeplini procedura de citare cu intimatele, care se vor cita cu mentiunea de a pune concluzii asupra exceptiilor lipsei calitatii procesual pasive a ANAF si a DGFP Timis.
In vederea studierii intampinarilor de către apărătorul contestatoarei si comunicării cu părtile lipsă se va acorda un termen. Consideră necesar a se amâna cauza, pentru ca părtile lipsă să fie citate cu mentiunea de a pune concluzii asupra exceptiilor lipsei calitatii procesual pasive a ANAF si a DGFP Timis.
Amână judecarea cauzei pentru data de 27.09.2010, termen dat în cunoştinţă contestatoarei, pentru când se vor cita intimatii cu un exemplar al inscrisurilor depuse de contestator cu mentiunea de a pune concluzii asupra exceptiilor lipsei calitatii procesual pasive a ANAF si a DGFP Timis, intimata ANAF Bucuresti si DGFP Timis cu mentiunea sa depuna intampinarea in atatea exemplare cate parti sunt. Pronunţată în şedinţa publică din 26.07.2010.