C****** A*** I****
PetentP************ A***
IntimatÎn temeiul dispoziţiilor art. 455 Cod procedură penală respinge cererea de întrerupere a executării pedepsei formulată de condamnatul C****** A*** I****, în prezent aflat în executarea pedepsei în P************ A***. În baza art.192 alin.2 Cod procedură penală obligă petentul la plata sumei de 160 lei cu titlu de cheltuieli judiciare avansate de stat. Dispune virarea sumei de 100 lei în contul BA Arad din fondurile Ministerului Justiţiei. Cu drept de recurs în termen de 10 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţa publică din 04 noiembrie 2010.
T: 04.11.2010, pentru repetarea adresei de efectuare a expertizei medico-legale în cauză şi a adresei de înaintare a mandatului de executare al pedepsei din partea Penitenciarului Arad în ceea ce-l priveşte pe petent
T: 21.10.2010, în vederea efectuării expertizei medicale şi pentru înaintarea mandatului de executare al pedepsei petentului de către P************ A***.