V***** N******
InculpatCondamnă inculpatul la pedeapsa închisorii de 2 ani închisoare. Suspendă sub supraveghere executarea pedepsei. Termen de încercare 4 ani.
Amânat pronunţarea la data de 15.02.2011.
Amână judecarea cauzei la data de 01 februarie 2011, termen în vederea audierii martorilor încuviinţaţi.
Amână judecarea cauzei la data de 21 decembrie 2010, termen pentru care se va cita martorul din rechizitoriu cu menţiunea prezentării în faţa instanţei.
Amână judecarea cauzei la data de 02 noiembrie 2010, termen în vederea repetării mandatelor de aducere a martorilor lipsă.
Amână judecarea cauzei la data de 02 oniembrie 2010, termen în vederea citării martorilor din rechizitoriu.
Amână judecarea cauzei la data de 07 septembrie 2010, termen în vederea angajării unui apărător de către inculpat.