S* P****** 9* S** P*** R*********** L**** P****** L**** J************ C** 6*****
Debitor DebitorB**** F*****
ContestatorB**** M*******
ContestatorC***** Ş********* D****
Intimat lichidator judiciarFaţă de concluziile deciziei civile pronunţată de Curtea de Apel Braşov, prin care a fost admis recursul declarat de debitoare, dispune scoaterea de pe rol a cauzei.
Pentru soluţionarea cererii de recurs declarat împotriva sentinţei civile de deschidere a procedurii.
Pentru verificarea modalităţii de soluţionare a cererii de recurs declarat împotriva sentinţei civile de deschidere a procedurii.
art.96 cod procedură civilă, pentru studiul înscrisurilor
Admite cererea formulată de către reclamantul debitor SC POLIMEX 93 SRL având ca obiect deschiderea procedurii insolvenţei.Constată ca debitorul este în stare de insolventă.În temeiul art.33 alin 6 din Legea nr.85/2006,Dispune deschiderea procedurii simplificate a insolvenţei împotriva debitorului SC POLIMEX 93 SRL.