S* R*** G**** S****** 2*** S**
Recurent PetentI************ D* P****** A* J*** A**** S***** N** 1 P****** P******
IntimatAdmite în parte plângerea. Reduce amenda aplicată prin procesul verbal de constatare şi sancţionare a contravenţiilor seria AP şi nr. 1397910/1.06.2010 emis de intimată la suma de 2000 lei. Menţine în rest procesul verbal. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică,azi, 16 Februarie 2011.
Amânarea cauzei pentru a se depune la dosar din partea reprezentantului petentei contractul încheiat la data de 06.08.2008 între petentă şi societatea SC EURPEAN Center Euromol Piteşti Pune în vedere reprezentantului petentei să depună la dosar dovada imposibilităţii de prezentare a martorilor propuşi de acesta. Amână judecarea cauzei la data de 09 februarie 2011. Cu recurs, odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 15 Decembrie 2010.
Admite pentru petentă proba cu înscrisuri şi 2 martori, în baza disp. art. 167 Cod proc. civilă. Pune în vedere petentei, prin reprezentant să aducă martorii necitaţi, aşa cum s-a obligat şi să depună la dosar contractul încheiat între petentă şi SC European Center Euromol şi SC Flash. Respinge proba cu înregistrări magnetice , video şi sonore. Se citează intimatul. Amână judecata cauzei şi acordă termen la data de 15.12.2010, C9 civil, sala 3, ora 12. Cu recurs, odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 27 Octombrie 2010