M******* S**
ReclamantC******** A*** S*
PârâtN*** V*****
IntervenientAdmite în parte acţiunea civilă formulată de reclamanta SC”MEREDITH”SRL ,în contradictoriu cu pârâta SC”CARPATICA ASIG”SA şi cu persoana vinovată de producerea accidentului N*** V***** şi,în consecinţă: Obligă pârâta SC”CARPATICA ASIG”SA SIBIU, să-i plătească reclamantei suma de 11302,18 ron cu titlu de despăgubiri. Compensează cheltuielile de judecată. Cu drept de recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică,azi,22 martie 2013.
Hotarare 2153/2013 din 22.03.2013având nevoie de timp pentru deliberare,amână pronunţarea la data de 22.03.2013
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 15.03.2013amână pronunţarea la data de 15.03.2013 pentr concluzii scrise
Incheiere de sedinta din 08.03.2013acordă termen de judecată la 8.03.2013 pentru studiul şi comunicarea suplimentului la expertiză.
Incheiere de sedinta din 15.02.2013acordă termen de judecată la data de 15.02.2012 pentru lipsa suplimentului la expertiză.
Incheiere de sedinta din 25.01.2013acordă termen la data de 25.01.2013 pentru efectuarea unui nou supliment la expertiză
pentru a fi depuse în scris obiecţiunile la expertiză
pentru studiul şi comunicarea suplimentului la expertiză.
pentru lipsa raportului de expertiză
lipsa suplimentului la expertiză
pentru depunerea suplimentului la expertiză
pentru efectuarea unui supliment la raportul de expertiza.
pentru efectuarea unei adrese
pentru studiul epxertizei
fata de lipsa raportului de expertiza
pentru lipsa expertizei
pentru lipsa raportului de contraexpertiza
pentru achitarea decontului pentru lipsa contraexpertizei
pentru lipsa expertizei
pentru efectuarea unei contraexpertize
pentru lipsa răspuns expert consultant
pentru a se emite adresa catre expertul consultant
FATA DE CEREREA DE AMANARE FORMULATA IN CAUZA
pentru studiul expertizei.
pentru achitarea onorariului de expert
pentru lipsa expertizei
pentru lipsa expertizei
Pentru administrare probe
pentru studiul înscrisurilor depuse