S*** M**** M*****
Recurent ContestatorB*** M**** A*******
IntimatG********* F*****
Intimat ContestatorV***** I** N*****
Intimat ADJUDECATARAnulează contestaţia ca nelegal timbrată. Cu recurs în 15 zile de la data comunicării.Pronunţată în şedinţa publică azi, 25.11.2011.
Amână cauza, faţă de lipsa de procedură cu contestatorul şi pentru a se achita diferenţa de taxă de timbru.
Amână cauza, pentru a se achita taxa judiciară de timbru.
Amână cauza pentru a se comunica întrâmpinarea depusă de adjudecatar şi pentru a se lua cunoştinţă de conţinutul acesteia.
Amână cauza pentru a se acxhita taxa judiciară de timbru.
Amână cauza, faţă de lipsa părţilor şi a apărătorului intimatei.
Dispune conexarea la prezenta cauză a dosarelor nr.2000/198/2010 şi nr.1998/198/2010. Respinge excepţia netimbrării cererii ce face obiectul dosarului nr.1748/19872010 invocată de apărătorul intimatei Bubu Artemiza, av. Olteanu Nicolae. Uneşte excepţia netimbrării cererii invocată de acelaşi apărător în dosarele nr.2000/198/2010 şi nr.1998/198/2010, cu fondul cauzei, şi pune în vedere contestatorilor G********* F***** şi S*** M**** M***** să achite diferenţele de taxe judiciare de timbru de câte 175 lei. Amână cauza pentru precizarea cererii de către contestatori, în sensul introducerii în cauză a altor persoane, respectiv, a adjudecatarului.
DISPUNE ÎNDREPTAREA ERORII MATERIALE.
în vederea discutării conexăriila dosarul nr.1998/198/2010, cu termen de judecată la data de 28.02.2011.
amână cauza faţă de cererea intimatei, in vederea angajării unui apărător