S**** L*****
Reclamant PetentP******* B****************
Intimat IntimatDispune : Respinge cererea de reexaminare . Irevocabilă
S.c. nr.1613. Respinge acţiunea pet. Şimon Laszlo împotriva procesului verbal de contravenţie întocmit la data de 27.08.2010 în contradictoriu cu Primăria com. Bengeşti- Ciocadia , jud. Gorj .Cu recurs în 15 zile de la comunicare
pentru a se revenii cu adresă către expertul desemnat în vederea efectuării şi depunerii raportului de expertiză
Termen 14/09/2011 pentru a se reveni cu adresă către expertul desemnat în vederea efectuării şi depunerii raportului de expertiză.
Termen : 22/06/2011 pentru a se reveni cu adresă către expertul desemnat în vederea efectuării şi depunerii raportului de expertiză .
se va reveni cu adresă la expertul desemnat petentul învederează instanţei că a luat legătura cu acesta
a se emite adresă către expertul desemnat
Pentru a se cita reprezentantul inimatei.
Încuviinţează cererea de amânare formulată de avocat. Corobea Mariana; pentru a se cita intimata.
Încuviinţează cererea de amânare formulată de apărător Corobea Marina în substituirea avocat. Răduca Mircea.
Încuviinţează cererea formulată de apărătorul petentului. Se va cita intimata şi se emite adresă la Primăria com. Bengeşti Ciocadia.
a se cita cu menţiunea de a formula întâmpinare
Av Răduca Mircea pentru petent, solicită termen pentru a observa răspunsul depus de către intimată