S* B** A******** V***** I******** G**** S*
ReclamantS* B** A******** V***** I******** G**** S* P*** S***** I**** Ş* O******
ReclamantM********* T** M**** P*** P*****
Pârâtrespinge cererea de chemare in garanţie
Amână pronunţarea pentru data de 15.02.2012.
Amână pronunţarea pentru data de 8 februarie 2012
Constată că prin efectul confuziunii, taxa de timbru stabilită în sarcina pârâtului Municipiul Tg. Mureş a fost stinsă. Citarea martorului Radu Florian cu mandat de aducere. Pune în vedere reclamantei să depună la dosarul cauzei, în format color, planşele foto existente la filele 7 -10 în alb – negru, sub sancţiunea suspendării cauzei în caz de neconformare. Citarea pârâtului Municipiul Tg.Mureş cu un exemplar de pe interogatoriul formulat de reclamantă şi cu menţiunea de a răspunde la acesta, sub sancţiunea aplicării prevederilor art. 225 Cod procedură civilă. Pune în vedere reprezentantului chematului în garanţie să depună la dosarul cauzei delegaţie de reprezentare în instanţă.
Amânat în vederea administrării probei cu interogatoriul pârâtului şi a administrării probei testimniale cu martorul Radu Florian .
Introducerea în cauză a SC Compania Aquaserv SA în calitate de chemat în garanţie şi citarea acestuia pentru termenul viitor cu un exemplar de pe această cerere şi înscrisurile ataşate . Citarea pârâtului cu menţiunea de a achita taxa de timbru în cuantum de 63,92 lei şi timbru judiciar de 1,5 lei aferentă cererii de chemare în garanţie, sub sancţiunea anulării. Citarea reclamantei.
Comunicarea la reclamantă a unui exemplar de pe întâmpinare. Citarea reclamantei.