N****** I**
PetentI************ J******* D* P****** A**** - P****** O******* S*********
IntimatAdmite plângerea. Anulează procesul – verbal cu seria CC şi nr. 6300437/03.09.2010, emis de intimată. Irevocabilă.
PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE Pentru celeritatea cauzei şi în vederea administrării probei testimoniale, în conformitate cu disp. art. 188, alin. 1 şi 3 C.proc.civ., va dispune citarea martorului Sava Irinel Vasile şi cu mandat de aducere fără însoţitor. Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 06.04.2011, pentru când petentul are termen în cunoştinţă şi pentru când se citează intimata. Cu drept de recurs odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 02 Martie 2011.
PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE Pentru respectarea principiului contradictorialităţii, în conformitate cu disp. art. 114 C.proc.civ., dispune comunicarea către intimata I************ J******* D* P****** A**** - P****** O******* S********* a cererii de chemare în judecată. Dispune citarea martorului nominalizat în procesul verbal de contravenţie şi anume Sava Irinel. Emite adresă către intimata I************ J******* D* P****** A**** - P****** O******* S********* pentru a comunica domiciliul martorului nominalizat în procesul verbal de contravenţie şi anume Sava Irinel. Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 02.03.2011. Cu drept de recurs odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 26 Ianuarie 2011.