P** V******* - P*** A****** L* U** I********
ReclamantS***** R**** P*** M********* F********* P****** B********
PârâtRespinge excepţia prescripţiei Respinge acţiunea reclamantei
Amânat cauza la data de 16.03.2011 pentru când se va cita pârâtul cu un exemplar din modificarea de acţiune şi pentru când reclamanta va depune copia actului său de identitate.
Amânat cauza la data de 02.02.2011 pentru când se va reveni cu adresă către CNSAS şi pentru când reclamanta, prin mandatrul ales, va depune la dosar copia actului de identitate al reclamantei şi copia certificatului de deces al tatălui reclamantei - Puf Aurel.
Amânat cauza la data de 15.12.2010 pentru când se va reveni cu adresă către CNSAS, se va cita pârâtul Statul Român prin Ministerul Finanţelor Publice şi pentru când se va depune copia actului de identitate al reclamantului şi copia certificatului de deces al tatălui reclamantei.
Amânat cauza la data de 27.10.2010 pentru când se va reveni cu adresă către CNSAS şe se va emite adresă către Casa Judeţeană de Pensii Alba
amânat la data de 22.09.2010 pentru a se reveni cu adresă la CNSAS
amânat la data de 30.06.2010 pentru a se reveni cu adresă la CNSAS
amânat la data de 26.05.2010 pentru efectuarea unei adrese căre CNSAS
amânat la data de 14.04.2010 pentru a se efectua adresă la UM Piteşti 02405 pentru a ne comunica dosarul din Arhiva Tribunalului Cluj în care s-a pronunţat Sentinţa penală nr. 465/12.041958 Tribunalului Militar Cluj