Dosar 20131/325/2010 din 05.08.2010

rezoluţiune contract


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 20131/325/2010
Data dosar:
05.08.2010
Instanta:
Judecătoria Timișoara
Departament:
SECŢIA I CIVILĂ
Obiect:
rezoluţiune contract
Categorie:
Civil
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 14.06.2011 la ora 09:00

    Complet: C7C
  • Admite cererea

    Admite actiunea.

  • Sedinta din data de 07.06.2011 la ora 09:00

    Complet: C7C
  • Amână pronunţarea

    Amana pronuntarea la data de 14.06.2011.

  • Sedinta din data de 24.05.2011 la ora 09:00

    Complet: C7C
  • Amână cauza

    Pentru studierea raspunsului la interogator

  • Sedinta din data de 10.05.2011 la ora 09:00

    Complet: C7C
  • Amână cauza

    Proroga punerea in discutia partilor a probei testimoniale dupa administrarea probei cu inscrisuri si a probei cu interogatoriul reclamantului . Pune in vedere reprezentantelor partilor sa depuna la dosar inscrisurile constand in corespondenta electronica purtata de reclamant si de parati, precum si acte de stare civila . Pune în vedere reprezentantei reclamantului ca răspunsul la interogatoriu să fie conform dispoziţiilor art.223 C.pr. civ. Amână judecarea cauzei la data de 24.05.2011 pentru cand partile au termen in cunostinta .

  • Sedinta din data de 26.04.2011 la ora 09:00

    Complet: C7C
  • Amână cauza

    Introduce in cauza in calitate de reclamant a numitului Ciubuc Radu Ion Aurel Uneste exceptia prescriptiei dreptului material la actiune invocata de catre parati cu fondul cauzei. Incuviinteaza cererile in probatiune formulate de reprezentantele partilor privind proba cu inscrisuri si proba cu interogatoriul partilor. Proroga punerea in discutia partilor a probei testimoniale dupa administrarea probei cu inscrisuri si a probei cu interogatoriul partilor. Pune in vedere reprezentantelor partilor sa depuna la dosar inscrisurile constand in corespondenta electronica purtata de reclamant si de parati, precum si acte de stare civila si lista cu intrebarile necesare administrarii probei cu interogatoriul partilor Amână judecarea cauzei la data de 10.05.2011 pentru cand partile au termen in cunostinta, se citeaza mostenitorul reclamantei la adresa indicata, se citeaza partile cu mentiunea la interogatoriu.

  • Sedinta din data de 29.03.2011 la ora 09:00

    Complet: C7C
  • Amână cauza

    Pune in vedere aparatoarei reclamantei sa depuna la dosar certificatul de deces al reclamantei, sub sanctiunea art. 155 ind. 1 C.pr.civ., sa faca dovada calitatii procesuale pasive a paratei Moisa Olimpiada si sa dovedeasca calitatea de mostenitori a persoanelor pe care le introduce in cauza.

  • Sedinta din data de 01.03.2011 la ora 09:00

    Complet: C7C
  • Amână cauza

    Pune in vedere aparatoarei reclamantei sa depuna la dosar C.F. in extenso la zi pentru imobilm contractul incheiat intre parti, certificatul de deces al reclamantei, sub sanctiunea art. 155 ind. 1 C.pr.civ., sa faca dovada calitatii procesuale pasive a paratei Moisa Olimpiada si sa dovedeasca calitatea de mostenitori a persoanelor pe care le introduce in cauza.

Flux dosar


Actualizare GRPD