M***** P****
ContestatorC*** J******** D* P***** A****
IntimatÎn temeiul art. 248 alin.1 C.pr.civ., constată perimată cererea. Cu recurs în 5 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţă publică, azi 8 februarie 2012, la Tribunalul Argeş - Secţia pentru conflicte de muncă şi asigurări sociale.
În temeiul art.155 ind. 1 c.proc.civ. suspendă judecata cauzei până la data la care contestatorul se va conforma dispoziţiilor încheierii de şedinţă din data de 15.09.2010. Cu recurs cât durează suspendarea. Pronunţată în şedinţă publică, azi 24 noiembrie 2010, la Tribunalul Argeş - Secţia Civilă-Complet Specializat de Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.
Incuviinţează cererea formulată de reprezentantul intimatei şi pentru a da posibilitatea acestuia să ia cunoştinţă de acţiunea formulată amână judecarea cauzei la 24.11.2010. Citează contestatorul cu menţiunea de a preciza, în concret şi în scris, obiectul acţiunii sale respectiv, dacă se contestă o decizie, care este acea şi să învedereze motivele pe care se întemeiază sub sancţiunea aplicării disp. art. 155 ind. 1 C.pr.civilă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 15 Septembrie 2010 la Tribunalul Argeş-Secţia Civilă, complet specializat litigii de muncă şi asigurări sociale