C******** A********
ReclamantC**** M***** F*******
PârâtM***** J***
PârâtC**** M***** F*******
Chemat în garanţieS***** A******* V********
Chemat în garanţieRespinge ca ramasa fara obiect cererea formulata de reclamantul C******** A******** si continuata de mostenitorul Caprarin Constantin, in contradictoriu cu paratii M***** J*** si C**** M***** F******* si chematii in garantie C**** M***** F******* si S***** A******* V********, privind constatarea nulitatii absolute a procurii autentificate sub nr. 3429/11.12.2008 de BNP S***** A******* V******** si a contractului de vanzare-cumparare autentificat sub nr. 3497/18.12.2008 de BNP S***** A******* V********. Cu drept de recurs in termen de 15 zile de la comunicare. Pronuntata in sedinta publica, azi 19.05.2017
Hotarare 3667/2017 din 19.05.2017lipsă procedură
Incheiere de sedinta din 05.05.2017lipsă procedură
Incheiere de sedinta din 07.04.2017In baza art. 244 alin. 1 pct. 1 si alin. 2 C. proc. civ. suspenda judecata cauzei pana la solutionarea dosarului penal nr. 3627/P2010 al Parchetului de pe langa Judecatoria Calarasi. Cu drept de recurs in toata perioada suspendarii.
Incheiere suspendare din 11.05.2012pt.soluţionarea cererii de reexaminare a taxei de timbru
Respinge cererea de ajutor public judiciar, formulata de paratul M***** J***. Pune in vedere plata taxei judiciare de timbru in cuantum de 7.731 RON si a timbrului judiciar de 5 RON, sub sanctiunea anularii cererii de chemare in garantie ca netimbrata. Cu drept de reexaminare in termen de 5 zile de la comunicare.
pt.soluţionarea cererii de ajutor public judiciar
lipsă procedură cu pârâtul-chemat în garanţie Culea Marcel şi cu chemata în garanţie Şerban Angelica valentina
Admite cererea de ajutor public judiciar, formulata de reclamantul C******** A********. Scuteste reclamanta de plata taxei judiciare de timbru in cuantum de 7.611 RON.
lipsă procedură cu pârâtul Culea Marcel
lipsă procedură cu pârâtul Culea Marcel
complet desfiinţat