S********* Î************* P************* B*******
Reprezentant legal IntimatI**** A***** E******
Reclamant IntimatG***** Ş***** P**** R**** B*******
Pârât IntimatC******** L**** A* M*********** B*******
Pârât RecurentI************ Ş***** J******* B*******
Pârât Intimatadmite în parte acţiunea
din lipsă de timp se amână pronunţarea la 10.09.2010.
Văzând că este necesar ca apărătorul reclamanţilor să depună la dosar decizia de reîncadrare pentru reclamantul CANTOLARIU TIBERIU,
Având în vedere cererea de completare a acţiunii depusă de apărătorul reclamanţilor cât şi necesitatea comunicării către pârâţii lipsă, Văzând întâmpinarea depusă de reprezentantul pârâtului I.Ş.J. Botoşani şi termenul solicitat de avocatul reclamanţilor pentru a depune la aceasta. Faţă de necesitatea ca apărătorul reclamanţilor să depună la dosar înscrisuri doveditoare.
Având în vedere întâmpinările depuse la dosar de pârâţii Consiliul Local Botoşani şi Ministerul Educaţiei, Cercetării, Tineretului şi Sportului, şi termenul solicitat de apărătorul reclamanţilor pentru studiul acestora şi pentru a depune la dosar înscrisurile menţionate mai sus , Văzând şi termenul solicitat de reprezentantul pârâtului I.Ş.J. Botoşani.