I********* M****
Recurent ReclamantF**** G******
Intimat PârâtF**** C*******
Intimat PârâtRespinge acţiunea. Definitivă şi Irevocabilă.
I N S T A N Ţ A Din oficiu, apreciază necesar a se solicita relaţii de la CARP Pucioasa cu privire la suma de bani împrumutată de către reclamantă, cât a achitat din debit şi care este termenul de restituire al împrumutului, astfel că va amâna cauza , şi în consecinţă : DISPUNE Amână judecarea cauzei şi acordă termen la 15.06.2011 pentru când se va emite adresă către CARP Pucioasa, spre a ne comunica suma de bani împrumutată de către reclamantă, cât a achitat din debit şi care este termenul de restituire al împrumutului contractat. Pronunţată în şedinţa publică din 18.05.2011.
I N S T A N Ţ A Având în vedere disp.art. 151 cod proc.civ. apreciază că se impune repunerea cauzei pe rol în vederea completării probatoriilor, motiv pentru care : D I S P U N E : Repune cauza pe rol pentru completarea probatoriilor. Termen fond la 18.05.2011, cu citare părţi. Pronunţată în şedinţa publica din 06.04.2011 .
I N S T A N Ţ A Apreciază admisibilă cererea pârâţilor, şi în vederea rezolvării pe cale amiabilă a litigiului, urmează a amâna cauza, motiv pentru care : DISPUNE Amână judecarea cauzei şi acordă termen la 06.04.2011 pentru ca părţile să ajungă la o înţelegere. Pronunţată în şedinţa publică din 23.02.2011.
I N S T A N Ţ A Faţă de lipsa pârâţilor , va aplica amendă judiciară acestora pentru că deşi legal citaţi nu s-au prezentat în instanţă , urmând a se cita pârâţii cu menţiunea prezenţei la interogatoriu, motiv pentru care : DISPUNE Aplică amendă judiciară pârâţilor F**** G****** şi F**** C*******- ambii domiciliaţi în com.Runcu, jud. Dâmboviţa, în sumă de câte 100 lei fiecare, pentru că deşi legal citaţi nu s-au prezentat în instanţă. Amână judecarea cauzei şi acordă termen la 23.02.2011 pentru când se vor cita pârâţii cu menţiunea prezenţei la interogatoriu. Pronunţată în şedinţa publică din 12.01.2011.