C**** G*******
Apelant ReclamantP********* M*****
Intimat PârâtRespinge acţiunea precizată. Admite în parte cererea reconvenţională. obligă reclamantul să scoată cei trei arbori aflaţi în apropierea hotarului cu pârâtul. Obligă reclamantul către pârât la plata sumei de 460 lei cheltuieli de judecată. Cu apel.
Amână pronunţarea la data de 6.dec.2011.
amână pronunţarea la data de 29.11.2011
Respinge cererea formulată de către apărătorul reclamantului de a se reveni cu adresă către expertul specialitatea construcţii civile pentru a completa răspunsul la obiecţiuni. Respinge obiecţiunile la raportul de expertiză specialitatea topografie formulate de către reclamant. Acordă termen în continuare la data de 22.11.2011 pentru când părţile vor pune concluzii pe fondul cauzei.
pentru lipsa răspunsului experului la obiecţiuni.
pentru lipsa raportului de expertiză.
pentru a se efectua adresă către expertul specialitatea construcţii civile pentru a răspunde la obiecţiuni.
pentru a se observa rapoartele de expertiză.
administrare probe
în vederea efectuării rapoartelor de expertiză
Pentru a se reveni cu adresă către experţii Ionescu Mihai Gabriel şi Pletea Dora, în vederea întocmirii şi depunerii rapoartelor de expertiză
pentru a se administra probatoriul.
administrare probe
Amână cauza la 11 ian.2011 pentru a se administra probatoriul.
Amână cauza pentru a se observa întâmpinarea.