S* O****** S*
ReclamantA********** N******** A V******
PârâtAdmite acţiunea. Anulează actul. Obligă pe pârâtă să elibereze reclamantei certificatul de amânare de la plata în vamă a TVA. Cu recurs.
Amână pronunţarea la 10 martie 2010.
Amână judecarea cauzei la 03 martie 2010 pentru a se depune la dosar de către pârâtă, acte din care să reiasă perioada pe care s-au calculat accesoriile şi regimul sumelor la care s-au calculat aceste accesorii. Părţile au termen în cunoştinţă . Se comunică reclamantei copie a întâmpinării formulată de pârâtă. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 17 Februarie 2010, la Curtea de Apel Piteşti – Secţia Comercială şi de Contencios Administrativ şi Fiscal
Amână judecarea cauzei la 17 februarie 2010, pentru când pârâta va depune la dosar întâmpinare, având în vedere că, reprezentanta reclamantei nu s-a opus cererii formulate în scris de aceasta. Se va cita pârâta. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 03 Februarie 2010, la Curtea de Apel Piteşti – Secţia comercială şi de contencios administrativ şi fiscal.