S** A******* G*** S**
ReclamantC**** G*******
PârâtF****** M**** E*****
PârâtS.com: 1568 Admite excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a pârâtei F****** M**** E*****. Respinge acţiunea, astfel cum a fost precizată, formulată de reclamanta SC APAREGIO GORJ SA în contradictoriu cu pârâta F****** M**** E***** ca fiind formulată în contradictoriu cu o persoană lipsită de calitate procesuală pasivă. Respinge acţiunea, astfel cum a fost precizată, formulată de reclamanta SC APAREGIO GORJ SA în contradictoriu cu pârâtul C**** G******* ca neîntemeiată. Irevocabilă.
Având în vedere că martorul Grebenişan Sever a fost legal citat pentru termenul de astăzi şi constatând lipsa nejustificată a acestuia, în temeiul art.. 188 alin. 1 C. proc. civ., emite mandat de aducere pe numele acestuia şi va fi înştiinţată secţia de poliţie din raza teritorială a domiciliului său
Suplimentează probatoriul administrat în prezenta cauză şi încuviinţează pentru pârâtul C**** G******* proba testimonială în cadrul căreia să fie audiaţi martorii Grebenişan Sever şi Gomoi Relu
faţă de lipsa martorului Ungureanu Constantin Mădălin, acordă un nou termen de judecată la data de 30.08.2011
În vederea administrării probei testimoniale a martorilor Ungureanu Constantin Mădălin şi Lenghel Gheorghe, instanţa dispune acordarea unui nou termen de judecată.
În vederea administrării probatoriului instanţa dispune acordarea unui nou termen de judecată.
Faţă de precizarea depusă de către reclamantă, instanţa constată lipsă de procedură cu pârâta F****** M**** E*****, astfel încât, dispune acordarea unui nou termen de judecată
Având în vedere că cererea formulată de către pârâtul C**** G*******, îndeplineşte condiţiile prevăzute de art. 156 C.pr.civ., instanţa dispune acordarea unui nou termen de judecată.
În vederea administrării probatoriului instanţa dispune acordarea unui nou termen de judecată.