P*** F*****
ReclamantP******* C***** -*** P*****
PârâtC***** C***** - P*** P*****
PârâtAdmite acţiunea . Constată că reclamantul este proprietarul imobilului compus din casă cu 3 camere , bucătărie , hol şi anexă şi terenul aferent în suprafata de 243 mp situat în intravilanul comunei Cetate , jud. Dolj T 55 , P 747 , cu vecinii: N - P*** F***** , E- Balaci Maria, V- Str. Petre Bălăceanu , S- str. Şoseua Mică. Cu recurs . Pronunţată în şedinţă publică .
Amână cauza la data de 02.02.2011 , având in vedere cererea de amânare depusă la dosar de către avocat L. Rotaru .
Admite proba cu martori solicitată de apărătorul reclamantului . Amână judecarea cauzei la 26.01.2011 pentru când se vor cita martori admişi şi emite adresă către Primăria com. Cetate pentru a ne comunica situaţia juridică a terenului . Pronunţată în şedinţa publică de la 12.01.2011 .
Amână cauza la data de 12.01.2011 în vedere introducerii în cauză Comuna Cetate , prin primar şi a se completa taxa judiciară de timbru cu suma de 711 lei .