Dosar 3851/111/2009 din 10.08.2010

procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 3851/111/2009
Data dosar:
10.08.2010
Instanta:
Curtea de Apel Oradea
Departament:
Secţia a II-a civilă, de contencios administrativ şi fiscal
Obiect:
procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată
Categorie:
Litigii cu profesionistii
Stadiu proces:
Recurs

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 10.11.2011 la ora 9:00

    Complet: R1 recurs
  • Respingere recurs

    Admite excepţia lipsei capacităţii de folosinţă a pârâtului intimat. Respinge recursul. Fără cheltuieli de judecată.

  • Sedinta din data de 05.05.2011 la ora 9:00

    Complet: R1 recurs
  • Suspendat

    Având în vedere că faptul că în această cauză au fost acordate nenumărate termene în vederea indicării moştenitorilor intimatului pârât Lazăr Marius Ionuţ - decedat, s-a dispus în temeiul dispoziţiilor art.243 alin.1 pct.1 Cod procedură civilă suspendarea judecării recursului şi trimiterea dosarului în arhiva instanţei spre păstrare până la intervenţia părţii interesate.

  • Sedinta din data de 24.03.2011 la ora 9:00

    Complet: R1 recurs
  • Amână cauza

    În vederea efectuării demersurilor de către reprezentantul recurentei creditoare pentru a indica moştenitorii intimatului pârât Lazăr Marius Ionuţ - decedat, s-a dispus amânarea judecării cauzei pentru data de 5 mai 2011, camera 46, ora 9,00, pentru când recurenta creditoare cunoaşte termenul şi se vor cita intimata lichidator judiciar SC Crist Vest Audit IPURL pentru debitoarea S* K***** D***** S**.

  • Sedinta din data de 13.01.2011 la ora 9:00

    Complet: R1 recurs
  • Amână cauza

    Având în vedere faptul că Serviciul Public Comunitar Local de Evidenţă a Persoanelor din cadrul Consiliului Local Oradea a comunicat instanţei faptul că intimatul pârât Lazăr Marius Ionuţ figurează ca fiind decedat, consideră întemeiată cererea formulată de reprezentanta recurentei creditoare şi în temeiul art.243 Cod procedură civilă, în vederea introducerii în cauză a moştenitorilor acestuia, s-a dispus amânarea cauzei pentru data de 24 martie 2011, camera 46, ora 9,00, pentru când recurenta creditoare cunoaşte termenul şi se vor cita părţile lipsă. Încuviinţează solicitarea formulată de reprezentanta reclamantei creditoare, respectiv cea de a avea dreptul, acordat de instanţă, de a solicita datele cu privire la moştenitorii defunctului Lazăr Marius Ionuţ, atât de la Serviciul Public Comunitar Local de Evidenţă a Persoanelor din cadrul Consiliului Local Oradea, cât şi, în eventualitatea în care s-a deschis succesiunea faţă de defunct, dreptul de a solicita relaţii de la Camera Notarilor Publici.

  • Sedinta din data de 18.11.2010 la ora 9:00

    Complet: R1 recurs
  • Amână cauza

    Amîant pentru completarea probaţiunii pentru data de 13 ianuarie 2011.

Flux dosar


Actualizare GRPD