J******** P*****
Intimat RECLAMANTS* U** S*
Recurent PARATAdmite in parte acţiunea Respinge cererea reconvenţională
AMÂNĂ PRONUNŢAREA LA 16.05.2011
AMÂNĂ PRONUNŢAREA LA 12.05.2011
Acordă un termen de judecată la cererea reprezentantei reclamantei – pârâte reconvenţional pentru studiul notelor de şedinţă şi înscrisurilor comunicate. Amână judecarea acţiunii la data de 09. MAI 2011, C8LM, sala 171, ora 9,00, pentru când părţile au termen în cunoştinţă.
Încuviinţează administrarea în probaţiune a administrării interogatoriului reclamantului. Respinge administrarea în cauză a probei testimoniale. Amână judecarea acţiunii la data de 28 FEBRUARIE 2011, C8LM, sala 171, ora 9,00, pentru când pârţile au termen în cunoştinţă. Se va cita reclamantul cu menţiunea de a se porezenta „la interogator”.
Acordă un termen de judecată la cererea reprezentantului reclamantei pentru studiu răspunsului la întâmpinare. Amână judecarea acţiunii la data de 17 IANUARIE 2011, C8LM, sala 171, ora 9,00, pentru când pârţile au termen în cunoştinţă şi se va discuta probatoriul.
Acordă un termen de judecată la cererea reprezentantului pârâtei pentru studiu. Amână judecarea acţiunii la data de 29 NOIEMBRIE 2010, C8LM, sala 171, ora 9,00, pentru când pârţile au termen în cunoştinţă.
Acordă un termen de judecată la cererea reprezentantului reclamantei pentru studiul întâmpinării, cererii reconvenţionale şi al înscrisurilor comunicate. Amână judecarea acţiunii la data de 01 NOIEMBRIE 2010, C8LM, sala 171, ora 9,00, pentru când pârţile au termen în cunoştinţă. Reclamanta va depune întâmpinare faţă de cererea reconvenţională.