Dosar 4190/109/2010 din 17.11.2010

contestaţie decizie de concediere


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 4190/109/2010
Data dosar:
17.11.2010
Instanta:
Tribunalul Argeș
Departament:
Secţia Civilă
Obiect:
contestaţie decizie de concediere
Categorie:
Litigii de munca
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 24.08.2011 la ora 08:30

    Complet: C2A-LM-FOND-Vacanţă
  • Respinge cererea

    Respinge contestaţia. Cu recurs în termen de 10 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi 24.08.2011, la Tribunalul Argeş, Secţia Civilă – complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale.

  • Sedinta din data de 16.06.2011 la ora 12:00

    Complet: C2A-LM-FOND
  • Amână cauza

    Încuviinţează cererea de amânare a cauzei solicitată de reprezentanta intimatei pentru a lua cunoştinţă de conţinutul înscrisurilor depuse la acest termen de judecată de către apărătorul contestatoarei. Amână judecarea cauzei la data de 24.08.2011 Părţile au termen în cunoştinţă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 16 Iunie 2011 la Tribunalul Argeş, Secţia Civilă – complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale.

  • Sedinta din data de 05.05.2011 la ora 12:00

    Complet: C2A-LM-FOND
  • Amână cauza

    Ia act de cererea de renunţare la proba cu interogatoriul contestatoarei, formulată de intimată. Încuviinţează cererea de amânare a cauzei solicitată de apărătorul contestatoarei pentru a lua cunoştinţă de conţinutul interogatoriului şi înscrisurilor depuse la acest termen de către intimată. Amână judecarea cauzei la data de 16.06.2011 Părţile au termen în cunoştinţă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 05 Mai 2011 la Tribunalul Argeş, Secţia Civilă – complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale.

  • Sedinta din data de 10.03.2011 la ora 13:00

    Complet: C2A-LM-FOND
  • Amână cauza

    Încuviinţează pentru contestatoare proba cu înscrisuri, proba cu relaţii de la ITM Argeş să comunice dacă începând cu luna septembrie 2010 şi până în prezent societatea intimată a mai efectuat angajări şi pe ce posturi şi proba cu interogatoriul intimatei. Încuviinţează pentru intimată proba cu înscrisuri şi proba cu interogatoriul contestatoarei. Respinge cererea contestatoarei privind comunicarea de către intimată a relaţiilor solicitate, respectiv bilanţul contabil şi notele de chemare la muncă suplimentară. Pune în vedere reprezentantei intimatei să depună la dosar interogatoriul care urmează a fi administrat contestatoarei. Se citează contestatoarea cu menţiunea să se prezinte la instanţă în vederea administrării probei cu interogatoriu. Pune în vedere reprezentantei intimatei să depună răspunsurile la interogatoriu. Se emite adresă către ITM Argeş să comunice dacă începând cu luna septembrie 2010 şi până în prezent societatea intimată a mai efectuat angajări şi pe ce posturi. Amână judecarea cauzei la data de 05.05.2011 Părţile au termen în cunoştinţă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 10 Martie 2011 la Tribunalul Argeş, Secţia Civilă – complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale.

  • Sedinta din data de 13.01.2011 la ora 13:00

    Complet: C2-LM-FOND
  • Amână cauza

    Încuviinţează cererea de amânare a cauzei solicitată de apărătorul contestatoarei pentru a lua cunoştinţă de conţinutul întâmpinării. Amână judecarea cauzei la data de 10.03.2011 Părţile au termen în cunoştinţă. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 13 Ianuarie 2011 la Tribunalul Argeş, Secţia Civilă – complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale.

Flux dosar


Actualizare GRPD