D***** M*******
ReclamantS* I***** E* S**
PârâtConstată perimată acţiunea. Cu recurs în 5 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţă publică, azi 06.12.2016, la Tribunalul Argeş - Secţia pentru Conflicte de Muncă şi Asigurări Sociale.
Hotarare 3271/2016 din 06.12.2016Respinge excepţia perimării. Menţine suspendarea cauzei dispusă prin încheierea de şedinţă din 03.11.2011. Cu recurs cât timp durează suspendarea. Pronunţată în şedinţa publică azi, 22.10.2013, la Tribunalul Argeş, secţia pentru conflicte de muncă şi asigurări sociale.
Incheiere suspendare din 22.10.2013In temeiul art. 36 din Legea 85/2006 suspenda judecata cauzei. Cu recurs. Pronuntata în sedinta publica azi 03.11.2011.
Incheiere suspendare din 03.11.2011Ia act ca pârâta S* I***** E* S** nu a raspuns la adresa dispusa de instanta prin încheierea de sedinta din data de 26 mai 2011. Revine cu adresă către pârâtă sens în care se va pune în vedere reprezentantului legal al acesteia ca până la următorul termen de judecată să indice dacă în perioada 22 martie 2009 – şi până la încetarea raporturilor de muncă ale reclamantei, aceasta şi-a efectuat în natură concediul de odihnă, iar în caz contrar să indice motivele pt. care aceasta nu şi-a efectuat concediul, sub sancţiunea amenzii. Totodată va indica, dacă în cazul neefectuării concediului de odihnă, reclamantei i-a fost achitată contravaloarea indemnizaţiei de concediu de odihnă. Amână judecarea cauzei la 03.11.2011, pentru când se citează pârâta. Cu recurs odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 08.09.2011, la Tribunalul Argeş, secţia civilă, complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale.
Revine cu adresă către pârâtă sens în care se va pune în vedere reprezentantului legal al acesteia ca până la următorul termen de judecată să indice dacă în perioada 22 martie 2009 – şi până la încetarea raporturilor de muncă ale reclamantei, aceasta şi-a efectuat în natură concediul de odihnă, iar în caz contrar să indice motivele pt. care aceasta nu şi-a efectuat concediul, sub sancţiunea amenzii. Totodată va indica, dacă în cazul neefectuării concediului de odihnă, reclamantei i-a fost achitată contravaloarea indemnizaţiei de concediu de odihnă. Amână judecarea cauzei la 08.09.2011, pentru când citează pârâta. Cu recurs odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 26.05.2011, la Tribunalul Argeş, secţia civilă, complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale.
În temeiul art. 242 pct. 2 c.pr.civ. suspendăjudecata cauzei. Cu recurs pe toată durata suspendării. Pronunaţată în şedinţa publică azi,31.03.2011, la Tribunalul Argeş, secţia civilă, complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale.
Emite adresă către pârâtă, cu menţiunea ca până la următorul termen de judecată să indice dacă în perioada 22 martie 2009 – şi până la încetarea raporturilor e muncă ale reclamantei, aceasta şi-a efectuat în natură concediul de odihnă, iar în caz contrar să indice motivele pt. care aceasta nu şi-a efectuat concediul. Totodată va indica, dacă în cazul neefectuării concediului de odihnă, reclamantei i-a fost achitată contravaloarea indemnizaţiei de concediu de odihnă. Amână judecarea cauzei la 31.03.2011, pentru când citează pârâta. Cu recurs odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 03 Februarie 2011, la Tribunalul Argeş, secţia civilă, complet specializat de litigii de muncă şi asigurări sociale.