Z****** A***
Intimat ReclamantM********* S********* P*** P*****
Recurent PârâtRespinge cererea de investire.
Admite cererea formulată de reclamantă. Dispune anularea Dispoziţiei nr. 1368/20.09.2010.
Hotarare 2195/2012 din 25.05.2012Amânarea pronunţării pentru data de 25 mai 2012
Amânarea pronunţării pentru data de 18 mai 2012
Amână pronunţarea pentru data de 11 mai 2012
în vederea administrării probatoriului.
- amânarea cauzei; - restituie pârâtului înscrisurile depuse la dosar şi pune în vedere reprezentantei pârâtului să le certifice conform cu originalul; - pune în vedere reprezentantei pârâtului să depună la dosar cu respectarea cerinţei multiplului exemplar fişele de evaluare semnate pentru conformitate cu originalul pe fiecare pagină; - pune în vedere reprezentantei pârâtului să facă dovada că la momentul respectiv ar fi existat posturi disponibile la Municipiul Sighişoara şi în special la Poliţia Comunitară, având în vedere că din preaviz rezultă că nu ar mai fi existat.
-încuviinţează proba testimonială cu audierea unui martor
-admite cererea reprezentantului reclamantei. -amânarea cauzei şi acordarea unui termen pentru a da posibilitate reprezentantului reclamantei să studieze răspunsul la interogatoriu depus la dosar de reprezentanta pârâtului la acest termen de judecată. - prorogă discuţiile cu privire la cererile în probaţiune formulate de către reprezentanta pârâtului pentru următorul termen de judecată. Amână judecarea cauzei la 19.12.2011. Pronunţată în şedinţa publică azi, 31 octombrie 2011.
acordă termen la 31.10.2011 pentru a da posibilitate pârâtei să răspundă la interogatoriu
--respinge excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a pârâtului Municipiului Sighişoara, ca fiind neîntemeiată -repune cauza pe rol şi acordă termen de judecată la data de 26 septembrie 2011
Hotarare 1034/2011 din 25.05.2011Având nevoie de timp pentru a delibera va amâna pronunţarea la data de 25 mai 2011.
Amână pronunţarea în cauză la data de 18 mai 2011.
în vederea studierii întâmpinării.
-respinge cererea