A****** S**********
PetentI************ D* P****** A* J******** C************
Intimatadmite plangerea, anuleaza procesul-verbal
pentru a se efectua adresă către petent cu menţuiunea de a se prezenta în vederea susţinerii plângerii formulate.
Pentru a se cita petentul cu menţiunea de a se prezenta în instanţă în vederea susţinerii plângerii şi identificării acestuia.
În vederea recitării părţilor, şi pentru a se pune în discuţie excepţia tadivităţii formulării plângerii.
În vederea observării întâmpinării.
În temeiul art. 99 pct. 11 din Regulamentul de Ordine Interioară a Instanţelor de judecată, urmare a desfiinţării completului - C6 CIVIL STAGIAR (01.01.2011); C6 CIVIL STAGIAR URGENŢE (01.01.2011) şi C6 CIVIL CC, prin numirea domnului judecător Nicolae Mirel Augustin la Judecătoria Târgovişte urmare a promovării examenului de capacitate, cauzele vor fi repartizate în sistem ciclic completelor care judecă în materie civilă. Va dispune repartizarea cauzei la C8 fixând termen de judecată la data de 31.03.2011, pentru când se vor cita părţile.
În vederea continuării cercetării judecătoreşti, repune cauza pe rol şi fixează termen de judecată la data de 02.03.2011, pentru când se vor cita părţile.
când se va repeta procedura de citare cu părţile, intimatul cu menţiunea de a depune la dosarul cauzei întâmpinare cel mai târziu cu 5 zile înainte de termenul stabilit pentru judecată.