E O* E****** R****** T** M****
CreditorA******** D* P********** S****** 7**** P**** C***** S*** B******* , B** B 2*
Debitoradmite actiunea asa cum a fost precizata
Avându-se în vedere lipsa de procedură cu pârâta, instanţa dispune a se repeta procedura de citare şi a se modifica in ecris sediul reclamantei
În tem. Art. 151 Cod pr. Civilă repune cauza pe rol, dispune citarea părţilor şi a se emite adresă reclamantei pentru a depune la dosar facturile fiscale emise în perioada ianuarie – iunie 2007 aferente debitului solicitat, precum şi dovezi privind achitarea parţială a acestora.
pt. a se lua la cunostinta de cererea precizatoare a reclamantei
În temeiul art.156 C.pr.civ. admite cereriile de amânare formulate de părţi. Dispune a se face adresă A.F.P Botoşani pentru a se solicita să ne trimită copia dosarului de constituire a Asociaţiei de Proprietari Sucevei 7B şi 7A+B Botoşani, a cărei înregistrare s-a dispus prin Încheierea pronunţată în dosarul nr.II/P/19853/2000 al A.F.P Botoşani.
adresa reclamant pt. precizare ref. la debitele solicitate
S-a făcut referatul cauzei de către grefierul de şedinţă, după care, se constată că pârâta a formulat în cauză o cerere de amânare în vederea angajării de apărător. J U D E C A T A, Având în vedere cererea de amânare formulată în cauză de către pârâtă, instanţa urmează a o admite şi dispune a se reveni cu adresă de la fila 37 însă la reclamantă.
se va emite adresa catre parat pt. a depune actele de constituire a asociatiei si precizari in leg. cu contractele incheiate.