S* P***** S*
ContestatorD********* M******
IntimatG**** M******* E****
IntimatT**** G***
IntimatA***** T***** M*****
IntimatConstată perimată cererea. Cu recurs. Pronunţată în şedinţă publică azi 21.06.2012
Suspendă judecata cauzei în baza art. 155 ind.1 C.p.c. Cu drept de recurs.
Încuviinţează cererea de amânare formulată de contestatoare, prin avocat, pentru a depune la dosarul cauzei hotărârea pronunţată cu privire la contestaţia la executare.
Termen acordat la cererea apărătorului contestatoarei, pentru a lua cunoştinţă de conţinutul dosarelor de executare silită.
Termen acordat pentru lipsa de procedură cu intimaţii şi pentru lipsa dosarelor de executare silită, sens în care se revine cu adresă către BEJ Fieraru Eugen.
Revine cu adresă către BEJ Fieraru Eugen, pentru ca, până la termenul de judecată acordat, să înainteze la dosarul cauzei, prin compartimentul registratură al instanţei, în copii certificate pentru conformitate cu originalul, dosarele de executare silită nr. 1540/2009; 1544/2009; 1577/2009.
Emite adresă către BEJ Fieraru Eugen, pentru ca, până la termenul de judecată acordat, să înainteze la dosarul cauzei, prin compartimentul registratură al instanţei, în copii certificate pentru conformitate cu originalul, dosarele de executare silită nr. 1540/2009; 1544/2009; 1577/2009.
Termen acordat la cererea apărătorului contestatoarei pentru a lua cunoştinţă de conţinutul întâmpinării.
Termen acordat pentru lipsa de procedură cu intimaţii.