S* R** E******* S****** B******** R*** S*
ApelantS* R**** S****** I******* S**
IntimatRespinge acţiunea ca neîntemeiată.Respinge cererea pârâtei de obligare a reclamantei la plata cheltuieli de judecată, ca neîntemeiată.Cu apel în 15 zile de la comunicare.
la 24.04.2012
la 17.04.2012
la 10.04.2012.
Pentru a se emite adresă către expert pentru a preciza dacă i s-a pus la dispoziţie de către pârâtă documnetelle despre care s-a făcut vorbire la fila 5 a raportului, iar în caz afirmativ dacă le-a avut în vedere la întocmirea raportului, iar dacă nu să răspundă la obiectivul fixat de instanţă şi în raport de înscrisurile respective, va amâna jduecata.
Pentru a da posibilitatea părţilor să ia cunoştinţă de raportul de expertiză, şi a formula eventuale obiecţiuni, va amâna judecata.
În vederea efectuării şi depunerii raportului de expertiză contabilă, va amâna jduecata.Pune în vedere reclamantei prin avocat să depună în termen de 5 zile dovada achitării onorariului provizoriu de expert în cuantum de 2000 lei, iar pârâta să pună la dispoziţia expertului toate actele de care înţelege să se folosească sub sancţiunea aplicării art. 108 pct.2 litera h.
În vederea audierii expertului, va amâna judecata.
În vederea audierii expertului, acordă termen la 06.12.2011 în camera de consiliu.
Având în vedere cererea de amânare formulată de pârâtă, acordă termen la 22.11.2011.