I************ D* P****** A* J******** T****
IntimatM*** N******
Petentrespinge plangerea
Decade petentul din dreptul de a administra proba cu martorul Hecher Gunter. Amana judecarea cauzei la data de 29.10.2010, termen dat in cunostinta petentului, pentru cand se vor cita intimatul si martorul Andras Tiberius-Romeo cu mandat de aducere. Pronunţată în şedinţă publică, azi 23.09.2010.
Amana judecarea cauzei la data de 23.09.2010, termen dat in cunostinta petentului, pentru cand se vor cita intimatul si martorul Andras Tiberius-Romeo, iar petenul va prezenta martorul Hecher Gűnther sau va comunica adresa acestuia in vederea citarii. Pronunţată în şedinţă publică, azi 10.06.2010.
Incuviinteaza cererea in probatiune formulata de petent. Amana judecarea cauzei la data de 10.06.2010, ora 14, termen dat in cunostinta petentului, pentru cand se vor cita intimatul si martorul Andras Tiberius-Romeo, iar petenul va prezenta martorul Hecher Gűnther. Pronunţată în şedinţă publică, azi 29.04.2010.