P******** D****
PârâtC******* C*****
ReclamantAdmite cererea.
Admite în parte acţiunea principală. Admite în parte cererea reconvenţională.
Amână pronunţarea cauzei pentru data de 31.01.2011.
Amână pronunţarea cauzei pentru data de 24.01.2011.
Amână pronunţarea cauzei pentru data de 17.01.2011.
Admite cererea apărătorului pârâtului şi dispune a se face adresă la Primărie să comunice actul în baza căruia s-a făcut înscrierea în R.A. pentru plata impozitului.
Amână cauza pentru lipsă apărare şi pentru respectarea princ. continuităţii completului de judecată.
Având în vedere decontul de cheltuieli depus la dosar de către expert Maxim Ionel, instanţa dispune reducererea onorariului de la suma de 500 lei la suma de 300 lei. Se amână cauza pentru studiul suplimentului de expertiză comunicat de expert Maxim Ionel. Se emite adresă pârâtei, să achite suma de 300 lei onorariu supliment de expertiză.
Amână cauza pentru lipsa relaţiilor ce urmau a fi comunicate de expertul desemnat în cauză, se va reveni cu adresă.
Admite cererea apărătorului pârâtei şi dispune a se face adresă expertului Maxim Ionel să indice valoarea de circulaţie actuală a construcţiilor şi terenului aferent, proprietatea părţilor, ce au făcut obiectul raportului de expertiză efectuat în iulie 2009, părţile primesc tc.