Dosar 10163/314/2011 din 21.10.2011

partaj judiciar


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 10163/314/2011
Data dosar:
21.10.2011
Instanta:
Judecătoria Suceava
Departament:
.
Obiect:
partaj judiciar
Categorie:
Civil
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 12.10.2012 la ora 8:30

    Complet: C1 Old
  • Anulează cererea

    Admite excepţia netimbrării cererii de chemare în judecată invocată din oficiu. Anulează cererea de chemare în judecată formulată de reclamantul R**** D***** Ş***** în contradictoriu cu pârâţii R**** D*****, R**** M****, R**** C*****, R**** M****, Senciuc Mihai, Reguş Elena, Reguş Nicolae, Reguş Ioan, Reguş Mafta, ca netimbrată. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică azi, 12.10.2012.

  • Sedinta din data de 07.09.2012 la ora 8:30

    Complet: C1 Old
  • Amână cauza

    Reţine spre soluţionare cererea de ajutor public judiciar formulată de petentul R**** D***** Ş*****. Amână judecarea cauzei pentru a fi soluţionată cererea de ajutor public judiciar formulată de petent.

  • Sedinta din data de 01.06.2012 la ora 8:30

    Complet: C1 Old
  • Amână cauza

    Pentru soluţionarea cererii de ajutor public judiciar : Se va reveni cu adresă către Primăria municipiului Suceava să efectueze o anchetă socială din care să rezulte situaţia materială a petentului. Pune în vedere reclamantului prin apărător să-şi dea concursul pentru realizarea anchetei sociale, în caz contrar cauza se va soluţiona pe baza înscrisurilor existente la dosar.

  • Sedinta din data de 27.04.2012 la ora 8:30

    Complet: C1 Old
  • Amână cauza

    Pentru soluţionarea cererii de ajutor public judiciar : Se va emite adresă către Primăria municipiului Suceava să efectueze o anchetă socială la adresa din mun.Suceava, Aleea Nucului nr.4, sc.A, ap.4, jud.Suceava, din care să rezulte situaţia materială a petentului. Pune în vedere reclamantului prin apărător să-şi dea concursul pentru realizarea anchetei sociale.

  • Sedinta din data de 09.03.2012 la ora 8:30

    Complet: C1 Old
  • Amână cauza

    Ia act că s-a formulat cerere de ajutor public judiciar pentru scutire de la plata taxei judiciare de timbru. Pentru soluţionarea cererii de ajutor public judiciar : Se va emite adresă către D.G.F.P Suceava să ne comunice dacă petentul figurează cu venituri. Se va emite adresă către Primăria comunei Ipoteşti să efectueze o anchetă socială din care să rezulte situaţia materială a petentului. Pune în vedere apărătoarei reclamantului să depună la dosar acte de stare civilă. Se vor cita pârâţii cu menţiunea de a depune la dosar copii de pe actele de stare civilă.

Flux dosar


Actualizare GRPD